Zadanie :

Klient si nás objednal na jeden mesiac na skúšku, aby sme mu pomohli otvoriť dvere do spoločností vo výrobnom a priemyselnom segmente.

Výsledok :

Spoluprácu sme začali štyri dni pred Veľkou nocou a už druhý deň sa nám podarilo dohodnúť prvé obchodné stretnutie. Vo Veľkonočný pondelok nám obchodníčka ochorela, utorok už mala pozitívny test, horúčky a tým pádom vypadla z práce.

Našťastie sme na takéto situácie pripravení a zastúpila ju iná obchodníčka, ktorá hneď na druhý deň dohodla ďalšie obchodné stretnutie, čím pokračovala v práci a tým pádom obchodný proces pokračoval bez veľkých časových výpadkov. Klient si to veľmi pochvaľoval, pretože keby sa to stalo jeho zamestnancovi, tak by musel hľadať nového na pracovných portáloch, nanovo školiť a stratil by tým nie jeden deň ale možno aj jeden mesiac.

U nás v ZIZE sme na tieto situácie pripravení. Dokážeme pokračovať v našej práci a dosiahnuť sľúbené výsledky aj keď niekto ochorie.
Klientovi sme za jeden mesiac dohodli 9 kvalitných obchodných stretnutí a otvorili dvere do najväčších výrobných a priemyselných firiem, z čoho má veľkú radosť.

Klient sa na základe výborných výsledkov rozhodol v spolupráci pokračovať ďalších 12 mesiacov.

Referencia :

K tejto službe som spočiatku pristupoval trošku skepticky, nakoľko je to niečo nové, ale nemal som čas nazvyš venovať sa hľadaniu, školeniu, motivácii a dohľadu nového interného človeka, tak som sa predsa rozhodol celú službu delegovať na ZIZU. 

Stres vo mne vyvolala informácia, keď mi pán Lendacký zavolal, že obchodníčka, ktorá nás zastupovala dostala koronu a musí sa liečiť.
Našťastie mi hneď vysvetlil ako to riešia a bol som veľmi milo potešený. Ešte viac, keď zastupujúca obchodníčka, hneď na druhý deň dohodla veľkého klienta na stretnutie. Výmena obchodníkov trvala deň a pól. 

S obchodníčkou sa mi veľmi dobre spolupracuje, kedykoľvek mi zavolá, tak sa teším na nové pozitívne správy a je mi stále k dispozícií keď niečo potrebujem.
Odporúčam spoločnosť ZIZA, pretože vedia dosiahnuť kvalitné výsledky, s ktorými som spokojný. 

Peter Lojdl, MBA
Produktový manažér, Hlavný lektor
www.eakademy.sk

Mesačný výkon prideleného obchodníka v prvom mesiaci spolupráce :

Obchodníčka Petra
– oslovila 285 nových firiem
– spolu plnohodnotných rozhovorov 424
-odoslaných mailov 164
– vykonala 889 aktivít v CRM = 3 kolá rozhovorov, odoslane maily a spätné väzby
– dohodnutých 9 kvalitných stretnutí, kde už pán majiteľ vystavil objednávky a čaká za realizáciou