Prípadóva štúdia

HEALTH SERVICES

Pre obchodného zástupcu na prenájom sme sa rozhodli preto, aby sme posilnili náš obchod, pretože sme mali zlé skúsenosti s interným obchodným zástupcom a nemali sme nervy a čas školiť a kontrolovať ďalšieho. Chceli sme to delegovať na externú firmu, ktorá preberie zodpovednosť za akvizíciu nových klientov a dostane nás do povedomia B2B firiem.

Odoslaných

2067 mailov

Výsledok

Klient sa ihneď rozhodol pre ročnú spoluprácu s našou obchodnou agentúrou ZIZA, pretože potreboval zastrešiť obchodne oddelenie, nakopnúť akvizíciu a dostať sa priamo do povedomia potenciálnych klientov.

 

Spolupráca prebiehala veľmi efektívne už od začiatku. S klientom sme si dali školenia na ich portfólio služieb, určili skupiny firiem na oslovenie a pustili sme sa do práce. Klientovi sme na 95 % priniesli úspešné obchodné stretnutia z čoho vznikli nové zákazky, čo dokazuje fakt, že firma po roku spolupráce trh zaplnila tak, že aktuálne sa už nevie ďalej z kapacitných dôvodov rozširovať. Rovnako sme radi, že sme firme priniesli nie krátkodobé zákazky, ale práve dlhodobých klientov, nakoľko hlavným produktom firmy Health Services je dlhodobá nadštandardná zdravotná starostlivosť o zamestnancov na pracovisku. Výhodou našej spolupráce boli aj pravidelné týždenné porady, na základe ktorých sme si s klientom dávali spätnú väzbu k osloveným firmám, z ktorých sme vedeli, aké sú odozvy a rovnako tak aj to, aká je úspešnosť predaja.

 

Na takýchto poradách nás riaditelia doškoľovali a aktualizovali portfólio o nové služby, ktoré vznikli v priebehu spolupráce.

Náš tím obchodníkov
pomôže aj Vám

Dohodneme si obchodné stretnutia a uzavrieme zmluvy, presne ako Váš interný obchodný manažér.

Obchodná agentúra, ktorá Vám prinesie nových klientov.

 

Whad Studio © 2023. All Rights Reserved. ·