Prípadóva štúdia

Papa Grill

Spoločnosť Papa Grill Gastro Park sa venuje príprave cateringov, firemných, vianočných večierkov, teambuildingov. eventov na kľúč a závodnému stravovaniu. 

Pre obchodníka na prenájom sa vedenie spoločnosti rozhodlo preto, aby sa posunuli vpred a získali väčšie zákazky a viac sa dostali do povedomia veľkých firiem, ktoré by reálne o ich služby mohli mať záujem.
Výsledok

Začiatok spolupráce bol plynulý, od kontaktovania nášho CEO Tomáša Lendackého až po pridelenie obchodného zástupcu klientovi. Pridelená obchodníčka profesionálne pristupovala k tomu, aby prevzala firemnú problematiku a snažila sa ju úspešne zobchodovať. Pripravila si kopec otázok, ktoré ju zaujímali, aby vedela klientovi ponúknuť službu a zodpovedať všetky jeho prípadné otázky, čo bolo aj podmienkou spolupráce medzi ZIZA obchodnou agentúrou a Papa Grill Gastro Park. Prínosom boli aj pravidelné stretnutia, na ktorých sa okrem klienta a obchodníčky zúčastňoval aj náš riaditeľ, aby mohol klientovi odovzdať svoje know-how a skúsenosti, v čo najväčšej možnej miere. Rovnako tak vedenie firmy Papa Grill Gastro Park mohlo vždy svoju obchodníčku kontaktovať telefonicky alebo mailom a tak mali pocit, že ju majú stále po ruke, ako svoju vlastnú, internú zamestnankyňu. Výsledkom spolupráce boli dohodnuté stretnutia, z ktorých vzišli reálne obchody, preto klient našu spoluprácu považoval za úspešnú a uvažuje o pokračovaní na nasledujúcich mesiacoch. 
Náš tím obchodníkov
pomôže aj Vám

Dohodneme si obchodné stretnutia a uzavrieme zmluvy, presne ako Váš interný obchodný manažér.

Obchodná agentúra, ktorá Vám prinesie nových klientov.

 

Whad Studio © 2023. All Rights Reserved. ·