Prípadóva štúdia

XXL Servis

Klient XXL Servis vyskúšal služby konkurenčnej obchodnej agentúry, s ktorými neboli spokojní. Aj napriek tejto negatívnej skúsenosti sme ich zaujali a ihneď sme sa pustili do okamžitej spolupráce, ktorej cieľom bolo dohodnúť čo najviac obchodných stretnutí, ktoré budú viesť k novým klientom.

Výsledok

Na klienta už pri prvom stretnutí zapôsobil hlavne prepracovaný obchodný systém, ktorý naši obchodní zástupcovia používajú. To znamená, že ak sa nás klient opýtal na konkrétnu firmu, naša pridelená obchodná zástupkyňa hneď vedela, čo sa s nimi komunikovalo a kedy sa im treba ozvať. 

Na našom prvom stretnutí bolo klientovi podrobne vysvetlené všetko, čo sa spolupráce týka a preto sa hneď rozhodol, že bude s nami spolupracovať. Klientovi bola pridelená obchodná zástupkyňa, ktorá už predtým mala skúsenosti s prácou pre personálnu agentúru, presne vedela, o čo ide a preto bola spolupráca s ňou pre klienta výhodná a bezproblémová, bez dodatočného zaškoľovania. Už počas prvého týždňa nabehla na systém firmy a po jasne stanovených podmienkach boli prvé výsledky viditeľné už počas prvého mesiaca spolupráce, kedy sa dohodli prvé obchodné stretnutia. Prínosom pre klienta bol aj pravidelný týždenný reporting od obchodnej zástupkyne, ktorý obsahoval všetky dôležité informácie k jednotlivým osloveným spoločnostiam. Vďaka tejto pozitívnej skúsenosti plánuje klient so ZIZA obchodnou agentúrou spolupracovať naďalej. 

Náš tím obchodníkov
pomôže aj Vám

Dohodneme si obchodné stretnutia a uzavrieme zmluvy, presne ako Váš interný obchodný manažér.

Obchodná agentúra, ktorá Vám prinesie nových klientov.

 

Whad Studio © 2023. All Rights Reserved. ·