Ako sa stať najlepším obchodníkom vo firme a prinášať nové objednávky?

Najlepší obchodník je ten, ktorý prináša dopyty a klienti sa naňho radi obracajú opakovane. Je to súhra povahových vlastností, ale najmä skillu, ktorý sa dá natrénovať. Prezradíme vám, ako pristupujeme k školeniu obchodníkov my.

My neškolíme !  My trénujeme reálne situácie v praxi a to dovtedy, pokiaľ obchodník nepodáva požadované výkony. 

Jednou z našich hlavných služieb je mentoring ľudí, ktorí sa chcú stať špičkovými obchodníkmi. Školenie je jednorázové, ale mentoring je dlhodobý. Našim ľuďom vytvárame nové efektívnejšie zvyky a vzorce správania, na ktoré nezabudnú po pár dňoch ako je to pri školení. Nakoľko s nimi pracujeme celý mesiac, to čo sa naučia dnes, zajtra použijú v praxi a po práci  s nimi hneď aj preberieme spätnú väzbu, na ktorú im dáme ďalšie inštrukcie. Takto s nimi pracujeme v denných intervaloch a know-how, ktoré im odovzdávame sa zapisuje do ich pamäte.

Našou úlohou je ich naučiť nielen obchodnícky uvažovať, ale najmä v nich vzbudiť zdravé sebavedomie a prirodzenú dravosť, ktorú budú postupne nadobúdať počas celého trvania mentoringu. Na konci kurzu budú samostatní a úspešní obchodníci, prinášajúci väčšie zisky pre firmu.

Pre koho je mentoring určený?

Najčastejšie za nami prichádzajú ľudia, ktorí už pracujú na obchodníckej pozícii a chcú sa zlepšiť. Buď nás oslovia sami, alebo im to zabezpečí ich firma, manažér, či priamo konateľ spoločnosti, pretože chce dosiahnuť  lepšie  výsledky   v predaji.

Ako to funguje ?

Na začiatku spolu strávime jeden celý deň, kedy pozorujeme obchodníka v jeho prostredí a  zisťujeme jeho aktuálne schopnosti a fungovanie priamo v praxi. Zameriavame sa na slová, ktoré používa, kombinácie viet a jeho reakcie na námietky. Pozorujeme aj situácie kedy sa vzdáva a hneď mu dávame inštrukcie ako to spraviť po novom tak, aby dosiahol to, čo chce.

Nie sme len tí, ktorí hovoria, čo treba spraviť, ale my reálne za Vás a pred Vami spravíme Vašu prácu. Chytíme Váš telefón vytelefonujeme a dohodneme stretnutia, na ktoré s Vami aj pôjdeme a uzavrieme obchod. Vedenie vzorom je tá najlepšia motivácia pre obchodníkov.

Čo získa obchodník po absolvovaní nášho mentoringu?

Po celý čas mentoringu vedieme obchodníka tak, aby vo svojej práci objavil vášeň a nadšenie pre výsledok. Potom sa z neho stane samostatný žralok, ktorý bude každý deň hladný  po nových zmluvách a sám si uloví svoju korisť.

Kto vedie mentoring?

Naším mentorom je zakladateľ spoločnosti www.ZIZA.sk, Tomáš Lendacký, ktorý prenajíma  profesionálnych obchodných zástupcov. Obchodovaniu sa venuje už 17 rokov a pomáha majiteľom a riaditeľom firiem s vedením obchodných oddelení, obchodných zástupcov, a tak im dokáže ušetriť čas a energiu na iné aktivity.

Ak Vás náš mentoring zaujal a chceli by ste posunúť svojich obchodných zástupcov na efektívnejšiu úroveň, kontaktujte nás.

Obchodná agentúra, ktorá Vám prinesie nových klientov.

 

Podmienky

Whad Studio © 2023. All Rights Reserved. ·